ترمیم فرش دستبافت

مقاله ترمیم فرش دستبافت

ترمیم و بازسازی انواع فرش دستبافت و ماشینی

استفاده از مواد طبیعی و عدم استفاده از مواد شیمیایی و تثبیت کننده های رنگ موجب می شود که فرش دستباف بر اثر شستشو رنگ پس بدهد. همچنین ممکن است رنگ های آن در هم پخش بشوند یا ممکن است در اثر ریختن آب و مایعات روی فرش دستباف تان رنگ های نخ فرش با هم مخلوط شده و طرح فرش را خراب کنند.

قلم زنی یکی از روش های ترمیم فرش است .قلم زنی فرش یا رنگ برداری فرش راه حل بسیار خوبی برای مقابله با این مشکل است. قلم زنی فرش کاری تخصصی است و نیاز به دقت و زمان دارد، پس اگر فرش شما نیاز به قلم زنی پیدا کرد عجله نکنید و جهت مشاور میتواند با کارشناسان قالیشویی آذری تماس بگیرید.قالیشویی آذری با سالها سابقه در این حوزه میتواند نیاز های شما در این رابطه را بر طرف کرده و رضایت شما را جلب کند.

جهت آزمایش و تست اینکه آیا فرش دستباف شما نیز در ترکیب با آب رنگ پس میدهد یا نه میتواند  یک جسم پارچه ایی سفید رنگ مثل گوش پاکن را خیس کرده و بر روی نخ های فرش بکشید.رنگی شدن گوش پاک کن نشان از پس دادن رنگ میدهد که در این صورت باید با کارشناسان قالیشویی آذری مشورت کرده و انجام شستشوی این نوع فرش ها را به متخصصان ما بسپارید چرا که در این قالیشویی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز به نحوی فرش های شما را شستشو میدهند علاوه براین که فرش رنگ پس نمیدهد و کم رنگ نمیشود کار قلم زنی فرش نیز راحت تر انجام میشود.

و در اخر شما با اعتماد به کارخانه بزرگ قالیشویی آذری و متخصصان این کارخانه با خیال راحت فرش های حساس و دستبافت خود را به ما بسپارید و نتیجه کار را مشاهده کرده و مشتری دائمی ما باشید.